Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Tak wyglądała impreza pożegnalna Katarzyny Zielińskiej na planie „Barw szczęścia”. Jaki dostała prezent i kiedy zobaczymy ostatni odcinek z jej udziałem? [WIDEO]Katarzyna Zielińska zakończyła pracę w „Barwach szczęścia”

Pod koniec zeszłego roku Katarzyna Zielińska poinformowała, że odchodzi z serialu Barwy szczęścia, w którym grała przez 10 lat. Aktorka 10 maja po raz ostatni pojawiła się na planie produkcji.

Katarzyna Zielińska od samego początku Barw szczęścia wcielała się w postać Marty Walawskiej. Nastał jednak czas, kiedy aktorka postanowiła pożegnać się ze swoją bohaterką. We wtorek nagrała ostatnią scenę z jej udziałem:

Zgrałam ostatni odcinek. Mam kwiaty w domu. Piękne róże. Jeszcze przede mną impreza z całą bandą na mieście, bo trzeba oczywiście zakończyć takie wspaniałe rzeczy jakimś dobrym jedzeniem i alkoholem. Ten ostatni odcinek z moim udziałem będzie już chyba w nowym sezonie jesienią. Będzie szaruga i wtedy będzie się działo – powiedziała

Bez wątpienia impreza pożegnalna Katarzyny Zielińskiej nie będzie należała do skromnych. Jesteście ciekawi, jak się skończy wątek Marty Walawskiej?

Zobacz także: Julia Wróblewska nie pojawiła się na pogrzebie Witolda Pyrkosza i wywołała skandal: „To była wymówka, bo…” [Wideo]

Katarzyna Zielińska - Zaquad 2017

Katarzyna Zielińska skończyła pracę na planie Barw szczęścia

Śledzisz Katarzynę Zielińską na Instagramie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×