Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Katarzyna Warnke wygryzła męża Piotra Stramowskiego z nowego filmu Patryka Vegi?! Zaskakująca odpowiedź aktora [WIDEO]Piotr Stramowski o pracy z żoną w filmie „Botoks”

We wrześniu do kin wejdzie nowy film Patryka Vegi Botoks. W obsadzie znaleźli się między innymi Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska, Katarzyna Warnke czy Piotr Stramowski.

Po wielu kontrowersjach z nową częścią Pitbulla, Patryk Vega wziął sprawy w swoje ręce i właśnie zaczął zdjęcia do filmu o służbie zdrowia. Czy wątki bohaterów odgrywanych przez Kasię Warnkę i Piotra Stramowskiego przenikają się?

Paradoksalnie nie, aczkolwiek mieliśmy jedną scenę razem i to była nasza pierwsza scena. To była scena, że się mijamy. To był jedyny moment, kiedy będzie można nas zobaczyć razem w ogóle na ekranie, a tak naprawdę na kontrplanie. W tym filmie nie mamy nic wspólnego – powiedział aktor

Wiele się też mówiło o tym, że to Stramowski załatwił żonie rolę w nowym filmie Vegi. Czy to prawda?

Nie, nie namawiałem. Patryk też znał się z Kasią wcześniej. Patryk jest taką osobą, której ciężko mu jest kogoś wcisnąć, bo podchodzi bardzo profesjonalnie do tego, co robi i obsada jest dla niego bardzo ważnym elementem. Wydaje mi się, że jeżeli czegoś nie czuje to po prostu kogoś nie weźmie. Znał wcześniej Kasię, a ani w Pitbullu pierwszy, ani drugim też nie dostała roli. Akurat teraz się załapała, bo ma więcej do grania niż ja. (śmiech) Fajnie. Patryk teraz stawia na kobiety – wyznał

Cieszymy się, że Kasia i Piotr wystąpią w jednym filmie. Mamy nadzieję, że jedna z głównych ról aktorki nie wpłynie negatywnie na ich związek małżeński.

Zobacz także: Małgorzata Socha dołączy do obsady serialu „Druga szansa”? Mamy komentarz aktorki [Wideo]

Piotr Stramowski - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Piotr Stramowski o pracy z żoną

Czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są dobraną parą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×