Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 22.01.2018

Śliczna była miss usidliła Mistera Polski 2017! Jakub Kucner stracił głowę dla bizneswoman o perfekcyjnych wymiarach!

Karolina Zagozdon i Jakub Kucner są w związku


Jakub Kucner i Karolina Zagozdon są parą

Piękny, skromny i zakochany! Jakub Kucner, który w tym roku spełnił swoje marzenie i zdobył tytuł Mistera Polski (startował w wyborach po raz drugi), znalazł miłość!

Twoje Imperium potwierdziło plotki, które od dawna krążyły na warszawskich salonach – Jakub związał się z Karoliną, z którą wybrał się na misję humanitarną do Gambii.

Znam Karolinę od roku, ale dopiero teraz zrozumiałem, że takiej kobiety szukam. Jest jak anioł: wyjątkowa, delikatna, wrażliwa – wyznał przystojniak.

Para wkrótce zamieszka ze sobą na warszawskim Żoliborzu. A kim jest tajemnicza dziewczyna Jakuba Kucnera?

Kim jest Karolina Zagozdon?

Jastrząb Post dowiedział się, że wybranką mistera została 28-letnia Karolina Zagozdon. Piękna modelka od kilku lat funkcjonuje jako bizneswoman, a w przeszłości startowała nawet w wyborach miss, w tym Miss Polski 2006.

W 2007 roku, Karolina tak mówiła o sobie:

Mam 18 lat i mieszkam w Świebodzinie. Jestem uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzinie. Uwielbiam tańczyć i poznawać nowych ludzi i ich kulturę. W przyszłości chciałabym zostać architektem i zwiedzić cały świat. Hobby: taniec, fitness, rysunek. Moje motto życiowe to „idź za głosem serca”.

Wymiary Karoliny to: 89-62-89. Wzrost 172 cm.

Poniżej kilka zdjęć ślicznej wybranki najprzystojniejszego Polaka. Chyba już wiemy, kto wygra kolejną edycję plebiscytu Viva! Najpiękniejsi 🙂

Dramat Mistera Polski! Jakub Kucner po ostro zakrapianej imprezie trafił do szpitala!

Nie uwierzycie jak kiedyś wyglądał Mister Polski 2017! Mamy stare zdjęcie Jakuba Kucnera!

Polski przystojniak zrzucił ciuszki i półnagi baluje z kolegami na luksusowym jachcie prawie jak Ronaldo! Zobaczcie ich atletyczne klaty!

Który Mister Polski jest najprzystojniejszy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×