Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Mamy drugą Agnieszkę Woźniak-Starak! Karolina Szostak usidliła zagranicznego milionera! Wiemy gdzie i jak się poznali!

Karolina Szostak i Iwan jak się poznali?


Jak Karolina Szostak poznała Iwana?

Karolina Szostak jest zakochana! Gwiazda od kilku tygodni spotyka się z tajemniczym przystojniakiem, który wspierał ją na premierze jej drugiej książki Mój spektakularny detoks i podczas gali Kobieta Roku Glamour 2017. Z relacji tabloidów wiedzieliśmy jedynie, że mężczyzna ma na imię Iwan i poznał Karolinę jeszcze w czasach licealnych. Tymczasem okazuje się, że historia ich znajomości wygląda nieco inaczej.

Jastrząb Post dowiedział się, że Iwan i Karolina poznali się na zamkniętym przyjęciu w hiszpańskiej Marbelli w luksusowej willi milionera. Iwan jest ukraińskim biznesmenem, który z powodzeniem odnosi sukcesy na rynkach europejskich. Jego majątek należy liczyć w milionach euro.

Karolina na imprezie pojawiła się jako gość, od razu między nimi zaiskrzyło. Ta relacja ma szansę przerodzić się w coś naprawdę poważnego. Iwan stracił dla niej głowę i traktuje ją jak księżniczkę. Kwiaty u drzwi jej domu to już codzienność – mówi nasz informator.

Życzymy samych miłosnych uniesień. Karolina Szostak i jej milioner tworzą razem bardzo ładną parę.

Karolina Szostak potrzebuje botoksu na gwałt! Wszystko przez te widoczne zmarszczki!

Karolina Szostak zmaga się z nieuleczalną chorobą! „Bardzo późno dowiedziałam się o niej”

Karolina Szostak nadal chudnie! Mieści się już w ciuchy Małgorzaty Rozenek! Ale tylko Karolina potrafi je tak spektakularnie zestawić!

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 8


Gość | 4 grudnia 2017, 17:53

To okropna kobieta jest.


Gość | 19 listopada 2017, 12:27

No niedługo każda odchudzania napisze książkę o cudownej diecie a tu nie ma długich kazań sama mam rozwalony metabolizm fatalne geny a wyglądam bardzo dobrze mimo bycia mama 2 dzieci zasady sa proste dużo ruchu i zrównoważona dieta małe porcje często ograniczenie śmieci w pożywieniu każdy je zna dużo wody minimum 2 litry to totalne minimum ja na przykład pije tylko wodę i kawę tego drugiego zdecydowanie mniej ale tez zalecana i zdroae tak od 8 lat i waga stoi w miejscu mimo że kiedyś wcale nie była idealna


Jaga | 19 listopada 2017, 00:04

Wygląda rewelacyjnie, przedtem też była piękną kobietą. Podejrzewam, że obraźliwe komentarze są od sfrustrowanych grubasek


Mol | 18 listopada 2017, 15:12

ta zakochała się w portfelu , by chociaż nie udawała


Gość | 18 listopada 2017, 13:59

jak już usidliła to zaraz będzie efekt jojo 🙂


Gość | 17 listopada 2017, 15:28

A jak zajdzie w ciąże to ….


GdzieWesele.pl poleca | 17 listopada 2017, 15:19

Bardzo przystojny facet! Szczęścia! 😀


Gość | 17 listopada 2017, 11:28

Tandeciara.


Dodaj komentarz
×