Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Oto cała prawda o Łukaszu Jemiole! Karolina Szostak zdradziła wszystkie sekrety! [WIDEO]Karolina Szostak o współpracy z Łukaszem Jemiołem

Wrzesień i październik to bardzo pracowity okres w show-biznesie. Mnóstwo eventów, pokazów i okazji do zaprezentowania się mediom. Na jednym z pokazów pojawiła się prezenterka Karolina Szostak. Gwiazda przez ostatnie lata przeszła niezwykłą metamorfozę i pokazała wszystkim, że dobrą dietą, zdrowym stylem życia i konsekwencją w działaniu można zdziałać cuda.

Karolina na pokazie zaprezentowała się w kreacji od Łukasza Jemioła w rozmiarze… 34. Co ciekawe, przyjaźń Karoliny i Łukasza trwa już od wielu lat, a projektant, oprócz tego, że ubiera szczuplutkie modelki, to nigdy nie miał problemu, aby znaleźć piękne stroje dla „dawnej”, nieco większej Karoliny Szostak.

Łukasz bardzo kibicował mojej metamorfozie. Ale nigdy nie robił problemu z tego, jak byłam większa. Jak była taka potrzeba ubierał mnie i nie robił żadnych scysji. Miałam jego przepiękną kreację na Balu Dziennikarzy, gdy byłam zdecydowanie większa. Teraz jest o tyle łatwiej, że gdy przychodzę to cokolwiek wybiorę, to zawsze na mnie pasuje.

Pomimo, że gwiazdy znają się nie od dziś, a Łukasz jest wielkim fanem Karoliny i jej spektakularnej metamorfozy, to często dochodzi pomiędzy nimi do lekkich spięć… A jak sama Karolina wspomina pierwsze spotkanie z Łukaszem?

Wiem tylko, że od razu pomiędzy nami zaiskrzyło. Poczuliśmy dobrą chemię. Ścieramy się często, bo to nie jest tak, że sobie słodzimy, ale potrafimy iść razem do przodu.

Trzeba przyznać, że Karolina niezależnie od rozmiaru, jest piękną kobietą. Gwiazda zdradziła nam również, że często kłóci się z projektantem:

Często się ścieramy, bo to nie jest tak, że tylko sobie słodzimy

Co jest najczęściej powodem konfliktów? Zobaczcie nasz materiał.

Wychudzona Karolina Szostak pokazała jak rzeźbi masę mięśniową swojego ciała na siłowni!

Karolina Szostak - pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018

Karolina Szostak – pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 1


Gość | 5 października 2017, 21:59

no i co niby się spierają? – bo w materiale, wbrew zapowiedziom, nie ma na to odpowiedzi!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×