Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018

Karolina Korwin-Piotrowska ostro o molestowaniu seksualnym! „Jeśli będzie trzeba, będę obcinać jaja” [WIDEO]

Karolina Korwin-Piotrowska o molestowaniu


Karolina Korwin-Piotrowska o molestowaniu seksualnym w Polsce

Problem molestowania seksualnego to ostatnio gorący temat. Po aferze z Harveyem Weinsteinem, którą obecnie żyje cały świat, wiele kobiet zaczęło głośno mówić o swoich traumatycznych przeżyciach. Akcja #metoo opanowała wszystkie social media o których jesteście w stanie tylko pomyśleć, a swoimi wyznaniami podzieliły się również kobiety z show-biznesu. Karolina Korwin-Piotrowska w wywiadzie z JastrząbPost nie przebierała w słowach, gdy została zapytana o kwestię molestowania.

Seksowna pupilka Karoliny Korwin Piotrowskiej pokazała się nago! Internauci dopatrzyli się operacji plastycznej!

W charakterystyczny dla siebie, ostry i konkretny sposób skomentowała akcję #metoo i problem molestowania kobiet w Polsce:

Myślę, że w Polsce jest ogromny problem, polegający na tym, że z jednej strony królową Polski jest Maryja Dziewica. Wszyscy się modlą, całują kobiety w rękę, niby przepuszczają w drzwiach, ale z drugiej strony nie zdają sobie sprawy z tego co to jest molestowanie, że kobieta ma prawo powiedzieć „nie chcę” i że kobietę można zbrukać słowem. Nie tylko gestem i czynem, ale słowem i to się dzieje normalnie w przestrzeni na co dzień. To jest problem edukacji od dziecka. Tego się u nas nie robi w szkołach, nie robi się tego później, w mediach jest wolna amerykanka – każdy na każdego leje szambo. Powiedziałam sobie, że jak mi ktoś napisze na Facebooku co o mnie sądzi, to odwalę mu wiochę. Nie będę miła. My kobiety jesteśmy uczone tego, że mamy siedzieć cicho. Każdy może powiedzieć o tobie wszystko, a ty masz udawać, że ciebie to w ogóle nie obeszło. Czytałam te wpisy, bardzo wiele, też kobiet znanych i przerażające jest to, że one wstydzą się za to, co zrobili im mężczyźni. To im jest wstyd za tych patałachów. To jest niesmowite do czego doprowadzono. Wydaje nam się, że prawa kobiet, że mamy to wszystko poukładane w głowie, ale nic bardziej mylnego. Ta akcja (#metoo – przyp. red.) fenomenalna, trzeba jej kibicować, bo ona otworzyła drzwi do dyskusji. Nagle wszyscy „Ojej, to w Polsce mamy problem molestowania!”. Nie tylko chodzi o gwałty, ale generalnie o przemoc werbalną wobec kobiety, o mobbing wobec kobiety, poniżanie kobiety. To jest na porządku dziennym w wielu zawodach. I nagle „ojej, trzeba o tym mówić”. Kobiety powinny naprawdę podnieść głowę i powiedzieć sobie wprost: „To nie nam powinno być wstyd, że ktoś tak wobec nas postąpił, to tym ludziom powinno być wstyd”. Cała myślę edukacja powinna iść w tym kierunku, żeby od małego wtłaczać w głowy dzieciaków jak wolno się zachować, a jak nie wolno się zachować wobec koleżanki czy kolegi – mówiła wzburzona

A czy ona sama spotkała się z podobnym traktowaniem?

W ostatnich czasach werbalne ataki wielu osób na mnie były poniżej wszelkiej krytyki. Nauczona, żeby udawać, że to po mnie spływać, udawałam, że to po mnie spływa. Otóż już nie będzie spływało, odwinę się teraz. A ja potrafię się odwinąć tak, że niektórym naprawdę obetnę jaja. Nadchodzi czas zemsty, że kobiety podnoszą głowy i mówią „Koniec” – oznajmiła Korwin-Piotrowska

Zgadzacie się z jej stanowiskiem?

Gwiazdy TVN Style promują jesienną ramówkę: Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Magda Mołek, Karolina Korwin Piotrowska

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Maję Bohosiewicz: „Ona sama gdzieś tam tę aferę sprowokowała, ale…” [WIDEO]

Joanna Brodzik zachwala „Botoks”, a Karolina Korwin Piotrowska miesza dzieło Patryka Vegi z błotem!

Karolina Korwin-Piotrowska - Orły 2017

Karolina Korwin-Piotrowska – Orły 2017

Karolina Korwin-Piotrowska pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Karolina Korwin-Piotrowska pod studiem „Dzień Dobry TVN”

Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?Komentarzy: 1


boje sie jej | 21 października 2017, 02:21

ta pani mnie przeraza, moze ma chorobe tarczycy albo innej głowy ……….dziwna, glosna, agresywna, jakas niehalo jak dla mnie ……..


Dodaj komentarz
×