Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Cannes 2017: Julianne Moore wywołała zamieszanie w hotelu! Ten film zobaczycie tylko u nas! [WIDEO]Julianne Moore w Cannes 2017

Julianne Moore jest jedną z najpopularniejszych gwiazd światowego kina, w związku z tym aktorki nie mogło zabraknąć na festiwalu w Cannes. Moore była pięciokrotnie nominowana do Oscara, statuetkę zdobyła raz, jest również laureatką Srebrnego Niedźwiedzia.

Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes już kilka razy, a jej wszystkie kreacje wzbudziły ogromny zachwyt. Moore zaprezentowała się w czerwonej koronkowej sukni od Givenchy, w której wyglądała oszałamiająco.

Jastrząb Post miał przyjemność towarzyszyć aktorce w drodze do czekającej na nią pięknej limuzyny. Musimy przyznać, że widok z bliska pięknej i tak wytwornej ambasadorki marki L’Oreal jest powalający. Wyjątkowy szyk i elegancja. Przepiękna Moore tym razem postawiła na markę Louis Vuitton. Zaprezentowała się w długiej dopasowanej, o klasycznym kroju, czarnej sukni. Srebrne aplikacje na materiale dodały spektakularnego błysku.

Moore, słynąca z delikatnej urody i posągowej sylwetki, urzekła nas swoją otwartością i urokiem osobistym. Jej delikatny makijaż i rozpuszczone włosy sprawiły, że uroda aktorki na tle festiwalowych fleszy świeciła najjaśniejszym blaskiem. Siła jej zmysłowej kobiecość i tajemniczość w oczach jest czymś wyjątkowym. 

59-letnia Andie MacDowell oczarowała dwoma kreacjami w Cannes 2017. Piękna ambasadorka L’Oréal Paris zachwyca urodą [WIDEO]

Julianne Moore - Festiwal Filmowy w Cannes 2017

Julianne Moore – Festiwal Filmowy w Cannes 2017

Julianne Moore w Cannes 2017

Julianne Moore w Cannes 2017

Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×