Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

19-letnia Julia Wieniawa została twarzą znanej marki kosmetycznej!

Julia Wieniawa


Julia Wieniawa ambasadorką L’Oreal Paris

O młodziutkiej Julii Wieniawie zrobiło się głośno pod koniec stycznia 2017 roku, gdy aktorka po raz pierwszy pojawiła się razem z Antkiem Królikowskim na czerwonym dywanie. Wówczas wszyscy zachwycali się nową piękną partnerką Królikowskiego.

Wieniawa ma 19 lat, jej pasją jest taniec, muzyka i aktorstwo. Dała się poznać szerszej publiczności również dzięki udziałowi w serialu „Rodzinka.pl” oraz „Na Wspólnej”. Wieniawa spróbowała także swoich sił jako wokalistka i wypuściła singiel. Od roku Julia idzie jak burza, nadal widywana jest w towarzystwie Królikowskiego, natomiast media okrzyknęły ich hot parą roku.

To nie wszystkie sukcesy młodej celebrytki. Przypomnijmy, że ostatnio Wieniawa zagrała u boku wspaniałych polskich aktorów, w najnowszym filmie Patryka Vegi. Aktualnie Julia odnotowała kolejny wielki sukces! Właśnie poinformowała na swoim profilu, że została twarzą L’Oreal Paris! Na zdjęciach możemy podziwiać piękną aktorkę z farbą do włosów Creme Glos w dłoni!

L’Oreal postanowiło zatrudnić do nowej kampanii kolejną znaną twarz, która trafi do kosmetycznej plejady. Warto dodać, że polską ambasadorką L’Oreal jest już zjawiskowa Grażyna Torbicka. Nadszedł zatem czas na młodą Julię i jej nową twarz, która być może wniesie do wizerunku L’Oreal wiele świeżości i modowego szyku.

Zmysłowa nastoletnia Julia Wieniawa kusi półnagim ciałem na marokańskiej plaży!

Za granicą czar prysł! Julia Wieniawa zszokowana kulisami MTV EMA 2017: „Nie miałam wejścia na czerwony dywan. Wyjeżdżasz i nikt cię tam nie zna” [WIDEO]

Skandal! Julia Wieniawa pokazała brak szacunku dla Małgorzaty Kożuchowskiej i Agaty Kuleszy!

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 4


Gość | 26 listopada 2017, 01:29

„Dogoniła” Torbicką? Porównajcie osiągnięcia zawodowe obu pań i puknijcie się w głowę!


Gość | 25 listopada 2017, 22:32

A kto to ten krulikoski ?


Gość | 25 listopada 2017, 22:18

Rozne gwiazdy widzialam….


Gość | 25 listopada 2017, 17:48

Jaka firma taka ambasadorka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×