Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Za granicą czar prysł! Julia Wieniawa zszokowana kulisami MTV EMA 2017: „Nie miałam wejścia na czerwony dywan. Wyjeżdżasz i nikt cię tam nie zna” [WIDEO]Julia Wieniawa o MTV EMA 2017

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera z miesiąca na miesiąc rozkwita, życie prywatne jest usłane różami, a sama Julia jest niezwykle zadowolona ze swoich sukcesów, co niejednokrotnie podkreśla w wywiadach. Ostatnio z ramienia polskiego oddziału MTV została wysłana na światową galę MTV EMA 2017, na której Polskę reprezentował Dawid Kwiatowski.

W rozmowie z naszą reporterką, Julia zdradziła, że poleciała do Londynu jako… dziennikarka:

Nie miałam wejścia na czerwony dywan, ale widziałam całe show, poznałam i rozmawiałam z uczestnikami X-Factora, a z takimi największymi gwiazdami nie za bardzo był kontakt. Oni są na scenie, potem schodzą na backstage i nie ma z nimi tak za bardzo kontaktu. Pojechałam tam w roli dziennikarki.

Ta sytuacja skłoniła Julię do bardzo mądrych przemyśleń:

Tak właśnie zdałam sobie z tego sprawę, że w Polsce możesz mieć wszystko, możesz być naprawdę super znany, mieć pieniądze i sławę, a wyjeżdżasz za granicę i nikt cię nie zna. Już nie masz tej mocy, co u siebie w kraju, więc warto wykorzystywać swoją moc u siebie w ojczyźnie, a za granicą nie kozaczyć tylko próbować na nowo budować swoją karierę.  To nie jest tak, że przyjeżdżasz jako gwiazda z Polski i automatycznie jesteś gwiazdą tam.

Julia pomimo młodego wieku doszła do bardzo rozsądnych wniosków. Doda, która zaliczyła wpadkę w Cannes, mogłaby się od niej wiele nauczyć.

Gwiazdy na 15-leciu nagród Róże Gali: Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Monika Zamachowska, Jessica Ziółek

Zmysłowa nastoletnia Julia Wieniawa kusi półnagim ciałem na marokańskiej plaży!

Nastoletnia Julia Wieniawa błysnęła pupą w mroźny dzień! Od razu zrobiło się gorąco!

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 22 listopada 2017, 10:04

A jaka ty masz moc u siebie w kraju ?
Drugorzędna celebrytka a robi z siebie gwiazdę pokroju Rodowicz, Górniak czy Kayah


Dodaj komentarz
×