Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Wow! Katy Perry i Shakira mają polskiego stylistę! Pracuje z plejadą światowych gwiazd, a do tego jest bardzo przystojny!

Johnny Wujek kim jest polski stylista Katy Perry?


Katy Perry ma polskiego stylistę!

Niewielu Polaków robi karierę za granicą, a jeśli już, często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jedną z takich osób jest Johnny Wujek, który w dzieciństwie wyemigrował z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. W licznych wywiadach dla najpopularniejszych zagranicznych tytułów chętnie wraca do czasów, gdy mieszkał w Polsce.

Johnny w branży mody odniósł niebywały sukces. To właśnie on odpowiada za szalone i docenione przez największych krytyków stylizacje Katy Perry czy Nicki Minaj. Jest też głównym stylistą w amerykańskiej edycji Top Model! Co jeszcze o nim wiemy?

Kim jest Johnny Wujek?

Johnny Wujek swoją karierę rozpoczął od pracy w modelingu. Jako 20-latek został zauważony przez szefostwo agencji modelingowej Next Model podczas… imprezy urodzinowej! Zaczynał u Dolce&Gabbana podczas charytatywnego pokazy modu  w domu Stevena Spielberga.

Johnny Wujek na co dzień pracuje z Katy Perry! Polak odpowiada za wszystkie szalone stylizacje, w których gwiazda występowała na największych galach czy trasach koncertowych. Wow! Co więcej, JWujek współpracuje też z plejadą innych amerykańskich gwiazd, np. Shakira, Kim Kardashian, Miley Cyrus. Często ubiera również Nicky Minaj, m.in. w głośną kreację Oscara de la Renty na galę American Music Awards, którą zachwycał się amerykański Vogue.

Już po roku pracy z Katy Johnny trafił na listę 25 największych stylistów w Ameryce. W rankingu stworzonym przez prestiżowy The Hollywood Reporter Polak zajął co prawda 22. miejsce, ale już rok później wspiął się w górę i doczekał określenia „obiecującego nazwiska w świecie mody”.

Prywatnie Johnny przyjaźni się z wieloma gwiazdami. O swojej pracy opowiadał wielokrotnie. Poniżej tylko kilka z wielu zabawnych wywiadów z Johnnym Wujkiem.

Podziwiamy i gratulujemy.

Stylistka Seleny Gomez to Polka! Zdradziła nieznane fakty o gwieździe. Nie uwierzycie, jak wyglądają przymiarki z Seleną [WIDEO]

Kardashianka w sukience polskiej marki! Ubierał ją cały sztab stylistów

Shakira ma polskiego stylistę

Shakira ma polskiego stylistę

Katy Perry w stylizacji polskiego stylisty

Katy Perry w stylizacji polskiego stylisty

Johnny Wujek z gwiazdami

Johnny Wujek z gwiazdami

Kim jest Johnny Wujek?

Kim jest Johnny Wujek?

Johnny Wujek - Polak, który ubiera Katy Perry, Shakirę, Nicki Minaj

Johnny Wujek – Polak, który ubiera Katy Perry, Shakirę, Nicki Minaj

Lubisz styl ubierania Katy Perry?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×