Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Joanna Krupa oceniła konkurencyjne dla „Top Model” show Polsatu! „Polska nie jest na to przygotowana” [WIDEO]Joanna Krupa o modelkach plus size

Wczoraj wieczorem w Praskiej Drukarni podczas szóstej edycji Flesz Fashion Night bawiła się śmietanka polskiego show-biznesu. Na chwilę przed rozpoczęciem części oficjalnej, nieco spóźniona, ale jak zawsze zjawiskowa pojawiła się Joanna Krupa.

Korzystając z okazji, postanowiliśmy zapytać ją, co sądzi o programie Polsatu Supermodelka Plus Size i czy jej zdaniem, modelki o krągłych kształtach mają w Polsce szanse na zrobienie kariery?

W Polsce nie. Myślę, że Polska nie jest na to przygotowana, w Stanach to naprawdę trzeba być na topie, żeby robić karierę jako modelka plus size.

Czy jej zdaniem dziewczyny biorące udział w show spotkają się z wszechobecnym hejtem?

Mam nadzieję, że nie. Każda dziewczyna jest piękna, w swojej figurze i mam nadzieję, że nie będą hejtowane, bo dla mnie piękna kobieta czy osoba, ma niesamowicie piękne serce, to nie zawsze jest jak ktoś wygląda, ale niestety na modelkę, to trzeba mieć odpowiedni look.

My również mamy nadzieję, że dziewczyny nie spotkają się z hejtem.

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2017: Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Zielińska, Joanna Krupa, Paulina Sykut, Jessica Mercedes [NA ŻYWO]

Joanna Krupa na Flesz Fashion Night 2017

Joanna Krupa na Flesz Fashion Night 2017

Joanna Krupa z Justyną Bulińską, swoją stylistką

Joanna Krupa z Justyną Bulińską, swoją stylistką

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 1


wee | 7 września 2017, 00:54

Ona ma rację. Ale ja uważam, ze to prawda, że polska nie jest gotowa na takie coś. Ale swoją drogą niektóre uczestniczki to powinny najpierw jakaś dieta, iqacai i dopiero wtedy brać się za modeling. Bo mimo wszystko promowanie osób z dośc duża nadwagą nie jest fajne..


Dodaj komentarz
×