Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Już nie ma wątpliwości! Joanna Krupa jest w nowym związku, a nam zdradziła kilka smaczków! [WIDEO]Joanna Krupa o nowym partnerze

Podczas 15. edycji plebiscytu Róże Gali pojawiło się mnóstwo gwiazd. Na czerwonym dywanie można było podziwiać Marylę Rodowicz, Krystynę Jandę, Edytę Górniak, a także przepiękną Joannę Krupę. Ku rozpaczy męskiej części fanów, Joanna jakiś czas temu potwierdziła, że jest w nowym, szczęśliwym związku. Wiemy jedynie, że osoba, z którą się związała, jest dla niej bardzo wyjątkowa.

To jest nowiutki związek. Ale jest to ktoś bardzo bardzo „special”

Joanna przez ponad 10 lat była w związku z Francuzem, Romainem Zago. W grudniu zeszłego roku para się rozstała. Nam udało się poznać szczegóły nowej relacji modelki i podpytać ją o to, jak radzi sobie w kolejnym związku:

Ja się o to bałam, że będzie mi ciężko, że będę się wstydziła chodzić na randki, ale jak kogoś poznasz, przy kim czujesz się komfortowo, to nawet nie czujesz, że się z tą osobą nie znasz. Ja z tą osobą czuję się bardzo komfortowo, czuję się jakbyśmy się znali bardzo długo i to wszystko bardzo szybko się działo.

Całą rozmowę z piękną Joanną znajdziecie poniżej.

Gwiazdy na 15-leciu nagród Róże Gali: Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Monika Zamachowska, Jessica Ziółek

Już wiadomo z kim spotyka się Joanna Krupa! To z tym bogatym biznesmenem zapowiedziała ciążę w przyszłym roku!

Chciałbyś być z Joanną Krupą? Nic z tego. Znalazła już nowego partnera i zapowiedziała ciążę!

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 3


majka | 21 listopada 2017, 23:43

No taka piękna kobieta długo by i tak nie była sama… Swoją drogą ja bym chciała mieć bardzo taką figurę jak ona. Na razie dopeiro zaczyna przygodę ze slimunox i siłownią. ale może już niedługo kto wie kto wie.


Gość | 21 listopada 2017, 21:12

Takie rozpustnice szybko znajduja sobie kolejnego popychacza.


Gość | 21 listopada 2017, 19:04

Joanna Kupa ma masywne zydowskie lydki.


Dodaj komentarz
×