Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Joanna Krupa dostała własne reality-show! Tylko nam modelka zdradziła szczegóły produkcji [WIDEO]Joanna Krupa o swoim nowym programie

To będzie hit jesieni! Joanna Krupa dopiero co zakończyła prace przy programie Misja Pies, a już szykuje się do kolejnego wyzwania. Modelka poprowadzi w TVN własne reality-show.

Joanna Krupa to jedna z czołowych gwiazd TVN. Nic więc dziwnego, że stacja bardzo w nią inwestuje. Już niedługo Joannę będzie można oglądać w jej własnym reality-show. Podczas pokazu Dawida Wolińskiego dla Martini zapytaliśmy ją o szczegóły tej produkcji:

Ja nie, że o tym nie wiem. Nigdy nie mówię nie w życiu swoim. Zobaczymy co będzie. Jak robiłam „Joanna i przyjaciółki” to był bardziej program set-up, że to nie było na 100% moje życie. Gdybym robiła reality-show to musiałoby być wszystko od A do Z jak jest w moim prawdziwym życiu. Nigdy bym nie zrobiła reality-show co niby coś tam się dzieje w moim życiu. To by naprawdę każdy zobaczył prawdziwą Joannę. Myślę, że są tak czasem fajne momenty w domu: „Jezu, gdzie są te kamery?” czy w aucie. Jakbym się zgodziła na coś takiego to by musiało być raw footage – powiedziała nam

Przypomnijmy, że Joanna Krupa brała już udział w amerykańskim reality-show The Real Housewives of Miami, w którym pokazywane było życie towarzyskie, zawodowe i rodzinne najbardziej znanych kobiet na Florydzie. W Polsce produkcja nazywała się Dżoana i jej przyjaciółki z Miami.

Przeczuwamy, że Joanna Krupa rozgrzeje tę jesień do czerwoności. Nie możemy się doczekać.

Zobacz także: Roman Zago przyłapany w łóżku Joanny Krupy!

Joanna Krupa w sukni Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa dostała swój reality-show

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×