Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Najpierw ślub, a teraz… Izabela Janachowska myśli o powiększeniu rodziny? [WIDEO]Izabela Janachowska nie poczuła jeszcze instynktu macierzyńskiego?

Większość osób doskonale pamięta ją z programu Taniec z gwiazdami. To dzięki udziałowi w kilku edycjach show tancerka zaistniała w mediach. Szybko jednak postanowiła zmienić profesję. Teraz skupia się na doradzaniu innym w kwestii ślubu.

Izabela Janachowska prowadzi na TVN Style hitowy program I nie opuszczę Cię aż do ślubu oraz startujący od wiosennej ramówki W czym do ślubu?. Sama gwiazda swój ślub miała w czerwcu 2014 roku. Jej mężem został milioner Krzysztof Jabłoński. Czy po prawie 3 latach małżeństwa w końcu przyjdzie czas na dziecko?

Wyznaję zasadę, że prowadząc dwa programy w TVN Style ciężko jest o powiększenie rodziny. Cieszę się z tego, co robię aktualnie i w ogóle nie dekoncentruję się innymi rzeczami. Teraz wchodzi mój nowy program, więc bardzo dużo energii, pracy i atencji na niego poświęciłam. Jestem z niego bardzo zadowolona. Teraz jestem ciekawa, jak widzowie go odbiorą i to jest dla mnie teraz bardzo ważne, i to jest priorytetowe czy widzowie go pokochają tak, jak I nie opuszczę Cię aż do ślubu i chyba na tym się teraz koncentruję, a wszystkie inne rzeczy na razie są z boku – powiedziała nam

Czy to oznacza, że nie poczuła jeszcze instynktu macierzyńskiego?

Chyba nie. Chyba nie. Na razie realizuję się w dzieciach programowych – zdradziła

Mamy nadzieję, że w końcu doczekamy się Izabeli w ciąży. Oglądacie programy Janachowskiej?

Zobacz także: Izabela Janachowska w sukni ślubnej na ramówce TVN Style! Tak reklamuje swój nowy program

Iza Janachowska promuje nowy program w TVN Style

Iza Janachowska promuje nowy program w TVN Style

Co myślicie o stylizacji Izabeli Janachowskiej?Komentarzy: 1


Gość | 17 marca 2017, 15:21

Szczyt głupoty pytać kobietę „a kiedy dzieci?”. a jak nie może zajść w ciążę? a jak któryś z nich choruje? a jak się starają i nie wychodzi? Ludzie w tej pogoni za sensacją zatraciliście już resztki ogłady. najgłupsze pytanie świata „kiedy?”. jak będą Szwedy…….


Dodaj komentarz
×