Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Ile zarabia i w co inwestuje Julia Wieniawa? Lepiej usiądźcie zanim przeczytacie [WIDEO]Ile zarabia Julia Wieniawa i na co wydaje?

Julia Wieniawa wyrosła na jedną z czołowych polskich gwiazd, która sieje postrach nawet wśród jej starszych koleżanek. Młoda aktorka zgarnia sprzed nosa kontrakty największym gwiazdom, a przy tym zarabia na tyle dużo, że właśnie kupiła swoje pierwsze mieszkanie.

W rozmowie z naszą reporterką Julia przyznała, że życie nauczyło ją oszczędzania, a zamiast wydawać swoje ciężko uzbierane pieniądze na drogie torebki, woli inwestować w nieruchomości:

Ja mam szacunek do pieniądza. Nauczono mnie tego już od dziecka. Ja zawsze oszczędzałam, do tej pory oszczędzam i mam taki dystans do tych swoich zarobków, dzięki czemu kupiłam mieszkanie, a nie pięć torebek Chanel. Mam szacunek i nie wydaje na prawo i lewo bo wiem, że to kiedyś może się skończyć dlatego tak raczej przyszłościowo myślę o tym.

Temat zarobków Julia ucięła krótkim komentarzem:

Spekulacje na temat zarobków różnych ludzi są. Ale to są konfabulacje. Ja nie gadam o moich pieniądzach. Każdy zarabia ile zarabia.

Cała rozmowa poniżej:

Julia Wieniawa miała być gwiazdą nowego „Tańca z gwiazdami”! Dlaczego zrezygnowała? „Miałam być w tym sezonie, ale…” [WIDEO]

NIEWIARYGODNE! Julia Wieniawa i Antek Królikowski przenieśli się w czasie! Zobaczcie jak będą wyglądać za 30 i 60 lat [WIDEO]

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska grają w jednym serialu, ale daleko im do przyjaźni: „Nie utrzymujemy super kontaktu”. Dlaczego? [WIDEO]

Czy uważasz, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×