Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Gwiazdy spędzają majówkę z dziećmi w luksusowym ośrodku Columna Medica: Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Odeta Moro

karol


Gwiazdy spędzają majówkę w ośrodku Columna Medica

W polskim show-biznesie nie ma czasu nawet na chwilę odpoczynku. Nasze rodzime gwiazdy, co chwilę pojawiają się na premierze filmowej, teatralnej, czy też pokazie mody. Nawet najwięksi pracusie muszą jednak czasem odpocząć i naładować akumulatory przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Najlepiej zrobić to w towarzystwie bliskich i w przyjemnych okolicznościach.

Okazuje się, że taki relaks zapewnia niezwykle ekskluzywny ośrodek rehabilitacji i wellness Columna Medica w okolicach Łaska w województwie łódzkim. Nad zdrowiem i dobrym samopoczuciem odwiedzających czuwają lekarze i eksperci z zakresu rehabilitacji oraz spa. Wachlarz możliwości plus idealne ulokowanie z dala od zgiełku miasta sprawiają, że Columna Medica to wymarzone miejsce na wakacje, weekend, czy też majówkę. Przekonały się o tym także polskie gwiazdy. Znani i lubiani postanowili właśnie tam spędzić wolne, majowe dni w towarzystwie dzieci i swoich drugich połówek.

W Columna Medica wypoczywają Weronika Książkiewicz z Mitją Okornem i synkiem Borysem, Tomasz Karolak z Violą Kołakowską i dziećmi, czy też Kamila Szczawińska z mężem z dziećmi. Po raz pierwszy w siedem tygodni po urodzeniu syna, Kosmy pokazała się publicznie Beata Sadowska, która błyskawicznie wróciła do formy – jej synowie i partner życiowy z którym dziennikarka napisała książkę o podróżowaniu z dziećmi. Wśród gości nie zabrakło też Odety Moro, Magdy Steczkowskiej i Karoliny Gorczycy. Niezwykle rzadko zdarza się, aby gwiazdy pokazywały się publicznie ze swoimi pociechami. To znak, że ten ośrodek zaskarbił już sobie zaufanie gwiazd i jest idealnym miejscem do wypoczynku.

W majówkowy weekend na gości czekało sporo atrakcji, w tym udział w inauguracji ścieżki biegowej,w ramach której przebiegli 6 km. JastrzabPost, jako jedyny portal był na miejscu razem z innymi gwiazdami. O tym, co działo się w Columna Medica przekonacie się już niebawem na naszym portalu 🙂

Zobaczcie zdjęcia z weekendu majowego gwiazd w Columna Medica!

A wy jak spędzacie majówkę? 🙂

Zobacz: Ewelina Lisowska spędza majówkę z największą gwiazdą Youtube

Gwiazdy w ośrodku Columna Medica

Gwiazdy w ośrodku Columna MedicaKomentarzy: 1


Gość | 1 maja 2016, 22:44

w okolicach „Łasku”, nie „Łaska”


Dodaj komentarz
×