Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Gwiazdy zarabiają miliony, a jednak buszują na wyprzedażach! To oszczędność czy fanaberia? Mamy ich wypowiedzi!Czy gwiazdy kupują ubrania na wyprzedaży?

Sezon wyprzedaży trwa. Okazuje się, że gwiazdy, nawet te największe, chętnie sięgają po ubrania z przeceny. Wystarczy przypomnieć chociażby ostatnią lakierowaną kurtkę Anny Lewandowskiej z H&M, czy sweterek Małgorzaty Rozenek, za który zapłaciła niecałe 50 złotych. Z ofert cenowych korzysta nawet księżna Kate – pamiętacie jej drugą sukienkę z Zary na ślubie Pippy?

Księżna Kate na ślubie Pippy Middleton miała jeszcze jedną kreację! Kupiła ją w Zarze i zapłaciła tylko… Jest jeden minus

Dlaczego polskie gwiazdy tak bardzo lubią buszować w sklepach, szczególnie pod koniec sezonu, kiedy ceny są mocno obniżone? Zapytaliśmy je o to.

Uwaga! Hitem jest to, że mam na sobie spodnie z wyprzedaży, które dorwałam za śmieszne pieniądze bo około 50 zł, więc powiem szczerze, że jak dla mnie to nie ma w ogóle znaczenia. Ja się czasem gorzej czuje w tych droższych rzeczach, bo mam wrażenie, że jestem przebrana, a nie ubrana – przyznała Ula Dębska.

Paulina Krupińska natomiast, nigdy nie wydałaby 5 tysięcy złotych na markową torebkę:

Absolutnie. Ja w ogóle nie jestem fanką żadnych takich drogi rzeczy markowych, mogę na palcach jednej ręki policzyć ile mam drogich torebek. Sama- szczerze- nie poszłabym i nie kupiła torebki za 5 czy 10 tysięcy. Absolutnie nie uważam, że te rzeczy mają taką wartość.

Kasia Cichopek jest natomiast fanką sieciówek:

Korzystam z sieciówek. Jeżeli  jest coś ładnego to dlaczego nie? Od projektantów mniej, dlatego, że jestem niewymiarowa. Zawsze byłam niewymiarowa. Jestem niska i co jest może być zaskoczeniem, to mam kobiecą sylwetkę i dopiero teraz te trendy się zmieniają, że ubrania zaczynają pasować na kobiece sylwetki.

Klaudia Halejcio natomiast, proponuje, aby każdy znalazł złoty środek:

Najlepsze, to znaleźć po prostu złoty środek. Żeby połączyć wszystko, rzeczy z sieciówek z markowymi.

Cała rozmowa poniżej.

Małgorzata Rozenek w zwyczajnym czerwonym sweterku za 50 złotych rozwaliła całą sieć sprzedaży znanej sieciówki!

Fanki oszalały! Anna Lewandowska w luksusowej kurtce, którą można dostać prawie za darmo w H&M!

Jak ważna jest w twoim życiu moda?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×