Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 16.01.2018

Kreacje gwiazd na urodzinowym pokazie Paprocki&Brzozowski były oszałamiające! To ekskluzywne wideo zza kulis trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Paprocki&Brzozowski pokaz urodzinowy


Gwiazdy na pokazie z okazji 17-lecia duetu Paprocki&Brzozowski

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski to uwielbiani przez polskie gwiazdy projektanci mody, od wielu tat tworzący markę Paprocki&Brzozowski. Projektanci mają na swoim koncie liczne nagrody, m.in. nagrodę Stowarzyszenia Promowania Młodych Europejskich Talentów PROMETA, tytuł Osobowość w Modzie i w Sztuce zdobyty podczas piątej edycji gali Moda i Sztuka we Wrocławiu. W 2008 roku duet otrzymał Honorową Złotą Nitkę przyznaną przez Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz ponowny tytuł Projektantów Roku 2008 przyznany przez czytelniczki magazynu Elle. W 2008 roku projektanci podjęli współpracę z polską marką odzieżową Reserved, a następnie Ochnik.

Projektanci 23 października obchodzili 17-lecie swojej współpracy. Z tej okazji zorganizowany specjalny, urodzinowy pokaz mody na który zaproszono największe medialne gwiazdy polskiego show-biznesu. Ich kreacje na czerwonym dywanie na długo zapadną w pamięć nie tylko fotografom, ale również fanom i wielbicielom mody. W zniewalającym, wieczorowym wydaniu zaprezentowała się między innymi Monika Olejnik, Edyta Herbuś, Karolina Szostak czy Małgorzata Socha.

Zobaczcie wideo z czerwonego dywanu. Co za przepiękne stroje!

Gwiazdy na urodzinowym pokazie Paprocki & Brzozowski: Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Reni Jusis

Karolina Szostak to urodzona kobieta wamp! Zatopiona w czarnych koronkach uwodzi i kokietuje na urodzinowym pokazie Paprocki & Brzozowski!

Zmysłowa Anna Wendzikowska na pokazie Paprocki & Brzozowski pokazała się z prawie nagim biustem!

 

Czy masz w swojej szafie ciuchy duetu Paprocki&Brzozowski?Komentarzy: 2


Gość | 15 listopada 2017, 14:22

Masakra. Jedynie byle miss jako tako


GdzieWesele.pl poleca | 26 października 2017, 14:08

Bardzo gustowne kreacje!


Dodaj komentarz
×