Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Dumny jak paw Filip Chajzer przyłapany w towarzystwie seksownej blondynki na wielkiej gali! To nie jest matka jego dziecka! [WIDEO]

Filip Chajzer i Weronika siostra


Filip Chajzer i tajemnicza piękność na rozdaniu nagród magazynu Esquire

W dniu dzisiejszym rozdano nagrody miesięcznika Esquire. Magazyn w swoim założeniu ceni mężczyzn wyjątkowych, czyli takich, którzy nie trzymają się przetartych szlaków, tylko wyznaczają nowe. Przekraczają granice, unikają rutyny. Są oryginalni, ciekawi, wyjątkowi i niezależni w myśleniu – jednym słowem indywidualiści. Właśnie takie osoby wyróżniono nagrodami podczas pierwszej edycji gali Esquire’a.

Esquire staje się bardziej nowoczesny, ciekawszy a przede wszystkim przyjazny wobec czytelnika – mężczyzny ambitnego, aspirującego, indywidualisty z dystansem do świata i poczuciem humoru. Metryka nie ma w jego przypadku znaczenia, tylko to, czego chce, co myśli i jak żyje – mówi Maciej Gajewski redaktor naczelny magazynu

Jednak nie od dziś wiadomo, że nawet wybitni mężczyźni nie mogą żyć bez kobiet, to one inspirują ich każdego dnia i prowokują do działania. Tę prawdę najwyraźniej wziął sobie do serca popularny dziennikarz TVN – Filip Chajzer, który na gali pojawił się w towarzystwie tajemniczej pięknej blondynki!

Co ciekawe, nie była nią życiowa partnerka Filipa, która z pewnością została w domu z ich malutkim synkiem. Jak się okazało, Filip tym razem zabrał ze sobą swoją młodszą o 6 lat, seksowną siostrę Weronikę, która wyglądała jak prawdziwa miss!

Byliśmy rodzeństwem takim trochę „odżytym”. Mamy inne charaktery. Ja jestem dosyć ekspresywnym człowiekiem. Weronika jest bardziej do środka. Jest taką trochę introwertyczką. Ale dogadujemy się. Trochę innej muzyki słuchamy, ale w sumie nie ma nic do gadania, bo to ja steruje radiem w samochodzie – śmieje się Filip Chajzer w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Koniecznie zobaczcie całą rozmowę w poniższym wideo!

Telekamery 2018: Znamy wszystkich nominowanych! Michał Szpak, Magda Gessler, Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Roznerski… Kto jeszcze?

Filip Chajzer wywołał kolejne gradobicie w sieci. Tym razem poszło o jego szczuplutką siostrę!

Filip Chajzer pochwalił się piękną siostrą! Ze swoją urodą i sylwetką mogłaby zagrozić nawet Annie Lewandowskiej


Lubisz Filipa Chajzera?Komentarzy: 3


Gość | 14 grudnia 2017, 14:23

Siostra podobna do matki
A ten mały wypłosz do ojca
Tylko, ze ojciec nie jest taki gburowaty
i skupiony na sobie „pępek świata”


Gość | 13 grudnia 2017, 17:43

Pani Jastrzębska zasługuje na miano najbardziej beznadziejnego dziennikarza w dziejach TV! Te pytania, wchodzenie w życie prywatne, bezsensowne teksty! Żenada ! Każdy jej ” wywiad” to jeden płacach. Jak baba plotkara na bazarze !


lals | 12 grudnia 2017, 22:27

No bardzo ładna. Swoją droga widać, ze duzo ćwiczy, pewnie iqacai stosuje do tego je zdrowo i regularnie i dlatego może się cieszyć taką figurą. 😉 Dziewczyny do dzieła. 😀


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×