Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Eurowizja 2018: Michał Szpak udzielił fachowych porad Gromee’emu! Kibicował jemu czy Marcie Gałuszewskiej? [WIDEO]

Michał Szpak, Gromee, Eurowizja 2018, Marta Gałuszewska


Michał Szpak ocenił szanse Polski na Eurowizji 2018

Nikt nie zna lepiej konkursu Eurowizji niż sami uczestnicy z poprzednich lat. Jednym z nich jest Michał Szpak, który wywalczył dla Polski trzecie najlepsze miejsce w historii. Jego piosenka Color of your life – po zsumowaniu punktów od widzów i jurorów – zajęła ósme miejsce. Czy Gromee i Lukas Meijer, którzy w tym roku reprezentują Polskę, poradzą sobie lepiej? Zapytaliśmy o to Michała, który przyznał, że przekazał już naszej tegorocznej reprezentacji swój przepis na sukces:

Ja go uwielbiam jako człowieka, więc trzymam za niego kciuki. Nie jestem w stanie ocenić jego szans, dlatego, że nie słyszałem piosenek innych uczestników, ale życzę Gromee’emu aby rozgromił to towarzystwo. Mam nadzieję, że powiedziałem mu wszystko to, co może później wykorzystać w trakcie całego tego konkursu i wydarzenia.

A czy w preselekcjach Michał kibicował Gromee’emu, czy swojej podopiecznej z The Voice of Poland, czyli Marcie Gałuszewskiej?

I jedna i druga strona jest dla mnie bardzo bliska. I Gromee jest dla mnie takim naprawdę dobrym kumplem, i zawsze możemy się spisać, a Marta jest moją podopieczną i ja trzymam za nią kciuki. A czy było mi przykro? Myślę, że nie mogę tego rozpatrywać w takich kategoriach. Na pewno trzymałem za nią kciuki i starałem się ją dopingować, jak tylko mogłem.

Cała rozmowa poniżej:

Zobaczcie też, co Gromee powiedział nam o Michale:

Michał Szpak w krótkich włosach rozgrzał internet do czerwoności. Fanki kompletnie go nie poznały! „Myślałam, że to Nick Jonas”

Michał Szpak zdradził Gromee’emu smaczki z Eurowizji! Z takim wsparciem musi wygrać w Lizbonie! [WIDEO]

Eurowizja 2018: Bukmacherzy już ocenili szanse Polski na zwycięstwo. Przygotujcie się na szok

Moją ulubioną polską piosenką na Eurowizji jest…Komentarzy: 13


Gośćalina | 1 kwietnia 2018, 21:57

Gościu nie pieprz głupot bo jesteś zazdrosny


Gość | 1 kwietnia 2018, 20:46

Ten gość zachowuje się jakby był jakąś mega gwiazdą. A jest dnem totalnym. Ale jacy fani takie „gwiazdy”.


Znafca | 1 kwietnia 2018, 20:40

Co to jest michal szpak?


Gość | 1 kwietnia 2018, 20:05

Szpak jak zwykle bardziej kobiecy, tragedia…nie lubie goscia i jego głosu.


Gość | 1 kwietnia 2018, 18:26

CD… Kto by to poprowadził? Byłby wstyd na cały świat! Dlaczego nigdy reprezentant nie ma wsparcia finansowego na występ i promocję? Bo nie chcą wygrać! Mieliby wtedy tylko kłopot, głównie finansowy.


Gość | 1 kwietnia 2018, 18:22

Lepiej, żeby nie wygrali. Polska tak naprawdę nie jest tym zainteresowana, bo wystarczy popatrzeć, jakie jest podejście do preselekcji i ich poziom. Gdzie by to zorganizowali? W holu tv? I za co? Kto by to


Gość | 1 kwietnia 2018, 17:57

Szczerze powiem, że nieziemska gafa. Nie znoszę Edyty Górniak ale doskonale pamiętam ten jej fenomenalny występ i drugie – a o mały włos nie pierwsze! – miejsce. „Dziennikarz” natychmiast do zwolnienia.


Gość | 1 kwietnia 2018, 17:49

Dokladnie…co za pseldo miernota dziennikarska to napisała. Oczywiście, że Górniak była najwyzej,czyli zajęła 2 miejsce…eh ju, zal d.sciska…


Gość | 1 kwietnia 2018, 15:35

Ta piosenka przepadnie


Gośćaaaa | 1 kwietnia 2018, 14:07

A czy Edyta Górniak nie była druga ???? Sama oglądałam więc pamiętam. Jak można być takim beznadziejnym „dziennikarzem”


Gość | 1 kwietnia 2018, 13:34

Piosenka Marty była sĺaba, a Michał correct wobec niej. Co do Gromee niewiele lepiej, nie będzie wysokiego miejsca i w tym roku, gdyż Szpaki nie rodzą się na kamieniu. A jak go mamy to nie promujemy. Za to wmawiana jest Polakom światowa kariera Margaret. Woklalistki studyjnej. W tych warunkach znanej polskiej gwiazdy poza granicami Polski mieć nie będziemy mieli nigdy.


Gość | 1 kwietnia 2018, 11:19

Przestańcie przy każdej okazji pytać o to różowe zarozumiałe sztuczne coś. Nikogo ten plastik nie interesuje. Wszędzie ją wciskają.


Gość ab | 1 kwietnia 2018, 07:23

Witam. Wyobraziłam sobie, że wykształceni wokalnie artyści udzielaliby się w Kościele, ucząc w śpiewie, jednocząc się z ludźmi… Dzieci, młodzi wyrażali by się w róznych stylach, na przykład rapując :p


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×