Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Miażdżąca opinia Iwony Węgrowskiej na temat piosenki Gromee’ego na Eurowizję 2018: „Nie jest dobrze” [WIDEO]

Iwona Węgrowska, Eurowizja 2018, Gromee


Iwona Węgrowska o polskiej piosence na Eurowizję 2018

Już 8 maja w Portugalii rozpocznie się konkurs Eurowizji 2018, który swój wielki finał będzie miał cztery dni później. Wiemy już, że Polskę będą reprezentować Gromee i Lukas Meijer z piosenką Light me up, która zbiera raczej pozytywne opinie wśród internautów. Choć wielu twierdzi, że w tym roku Polacy powinni zająć jedno z wyższych miejsc, to nie brakuje też mniej entuzjastycznych opinii. Zdaniem Iwony Węgrowskiej, która co prawda jeszcze nie słyszała piosenki, wybór publiczności nie był najlepszy:

Ja tylko słyszałam z opinii ludzi, że nie jest dobrze. (…) Bardzo dużo słyszałam opinii, że w tym roku poziom jest bardzo niski. Ale tak jak mówię, nie słuchałam – wyznała z rozbrajającą szczerością Iwona.

Według Iwony polskie gwiazdy nie chcą brać udziału w Eurowizji ze względu na wysoko zawieszoną przez Edytę Górniak poprzeczkę:

Tak wszyscy są zrażeni do tego konkursu, że gwiazdy nie chcą startować. Nie wiem, czy się boją, czy po prostu wiedzą, jakiego typu to jest festiwal i jakie niesie ze sobą konsekwencję. I ciężko rzeczywiście się przebić, ciężko też przebić się Polakom. Jedyną osobą, której się udało była Edyta Górniak z piosenką To nie ja byłam Ewą, to był wielki sukces, który ciężko powtórzyć. Myślę, że to chyba jest główny powód, dlaczego ludzie nie chcą brać w tym udziału – stwierdziła.

Dlaczego Węgrowska nie oglądała preselekcji w tym roku?

Mnie tak wkurza już ten konkurs, że aby się nie denerwować nie chciałam słuchać piosenek. Natomiast opinia ludzi do mnie dotarła. Może mamy jakieś szanse, a może i nie. Ponieważ to jest konkurs, w którym trzeba pokazywać głos przede wszystkim. Oczywiście, w szybkich piosenkach jak najbardziej można, ale nie ma to jak ballada. Ballada to jest ballada i tam rzeczywiście trzeba potrafić śpiewać. Bo to nie jest proste – skwitowała z żalem.

Podzielacie brak entuzjazmu Iwony?

Iwona Węgrowska na Eurowizji

Iwona Węgrowska trzykrotnie brała udział w preselekcjach na Eurowizję. W 2005 roku z zespołem Abra! o włos a reprezentowałaby Polskę w Kijowie, a w 2010 roku z utworem Uwięziona zajęła 3 miejsce w głosowaniu publiczności. W ubiegłym roku wokalistka zgłosiła swoją propozycję Alone, z którą nie zakwalifikowała się do finału.

Saszan oceniła szanse Gromee’ego na Eurowizji 2018 i swój udział w preselekcjach: „Miałam na to dwa spojrzenia” [WIDEO]

Z OSTATNIEJ CHWILI: Margaret stoczyła ostrą walkę w szwedzkich preselekcjach! Czy wygrała? Jakie noty uzyskała od Polaków?

Beata Kozidrak o Eurowizji: „Nie robi na mnie wrażenia”. Jak ocenia szanse Polaków w tym roku? [WIDEO]

Czy Iwona Węgrowska powinna jechać na Eurowizję?Komentarzy: 6


Gość | 14 marca 2018, 19:42

kto to jest?


Ania | 13 marca 2018, 19:30

Ale przecież Iwonka równa swoje możliwości głosowe z możliwościami Górniak – „tylko ja i Edyta…” tak mówi ????nie słyszała, ale piosenka zła, bo tak jej mówili. ..szkoda słów. ..


Gośćinne | 13 marca 2018, 15:48

Margaret , Gromee – Europa ,Świat i tego się trzymamy. …Zresztą pan Marek Sierocki tak powiedział. Już nie mogę się doczekać Eurowizji 2018!


Gość | 13 marca 2018, 13:56

Lol, sama rok temu chciała wziąć udział z beznadziejna piosenka. Oczywiscie sie nie dostała i juz jest zrażona. Poziom konkursu pcha sie w gore, a ona mowi ze każdy juz ma tego dość. Oj chyba tylko ona, dziękujemy Iwonka


Gość | 13 marca 2018, 13:23

Pani Wegorewska to już zrozumiała że Eurowizja bezpowrotnie odjechała i teraz jest nie dobra , be . Ale w duecie z Dorotą R. szanse mają jak najbardziej , do kotleta w Pucku na wakacjach zaśpiewać.


Michaelric | 13 marca 2018, 05:27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×