Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Karolina Malinowska udziela wywiadu, aż tu nagle sprawy wymykają się spod kontroli! Wszystko przez jej słodkie dzieci! [WIDEO]Dzieci Karoliny Malinowskiej podczas wywiadu

W życiu ciężko jest coś zaplanować, szczególnie gdy jest się mamą. A gdy jest się mamą trójki dorastających synów, tak jak Karolina Malinowska, to wiele rzeczy może nas zaskoczyć. 14 listopada, na evencie podczas którego wybierana została zabawka roku, pojawiła się plejada gwiazd wraz z dziećmi, mogliśmy spotkać m.in. Karolinę Malinowską z synami.

W trakcie wywiadu, którego Karolina udzielała naszej reporterce, sprawy wymknęły się spod kontroli i na planie zapanował totalny chaos! Wszystko za sprawą uroczych synów modelki i Oliviera Janiaka. Pomimo chaosu, Karolinie udało się odpowiedzieć na pytanie dotyczące stereotypizacji zabawek w niezwykle uroczym stylu.

Jest coś takiego jak stereotypizacja zabawek. Chociaż ostatnio w jednym z dużych sklepów z zabawkami w Warszawie znalazłam Lalkę Barbi, która jest panią architekt i stoi z planami, obok stała Barbi gotowa do rozłożenia namiotu, a obok niej straszny pies i kiełbasy, które będzie piekła w ognisku. A obok stał Ken, w różowych spodniach, ze szczeniaczkiem. Więc miałam naprawdę wielką zabawę. Chyba odchodzimy jednak od tej stereotypizacji.

To się nazywa profesjonalizm! Wideo poniżej.

40 urodziny Smyka! Gwiazdy świętowały z najsłynniejszym sklepem z zabawkami w Polsce: Natalia Siwiec, Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Paulina Krupińska, Viola Kołakowska

Karolina Malinowska wrzuciła do sieci bardzo seksowne zdjęcie! Tyle nagości to już dawno nie pokazała!

Dwie seksowne celebrytki i ich lateksowy jednorożec! Zobaczcie jak szaleją na wakacjach w Grecji! Która wygląda lepiej w BIKINI?

Czy Karolina Malinowska powinna przefarbować swoje włosy na blond?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×