Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Dorota Gardias gorzko oceniła „Iron Majdan”. Nie jest przekonana do reality-show Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana [WIDEO]Dorota Gardias nie jest fanką Iron Majdan

Na ten program czekało wielu fanów Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Za nami pierwszy odcinek Iron Majdan, który podobno przyciągnął przed telewizory nieco ponad milion widzów. Warto dodać, że jest to pierwsza produkcja TVN-u poświęcona tylko dwóm gwiazdom, która kosztowała mniej więcej tyle, co Azja Express.

Czy wśród widzów, którzy 5 marca zasiedli przed telewizorami by obejrzeć Iron Majdan była także pracująca w tej samej stacji Dorota Gardias?

Nie oglądałam, ale słyszałam, że ma niesamowitą oglądalność. Słyszałam, że w pierwszym odcinku były jakieś walki, ale takie trochę na niby. Mogło być ciekawie. Ja myślę, że para Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to para tak niezwykła i barwna, zwłaszcza Małgosia – tak niezwykła, barwna persona, że już to przyciąga telewidzów. Natomiast cała formuła mnie nie przekonuje, ale widać, że się podoba – wyznała Dorota w rozmowie z naszą reporterką.

Cała rozmowa z Dorotą:

Drugi odcinek Iron Majdan – co się wydarzy?

Dla oczekujących ze zniecierpliwieniem na drugi odcinek Iron Majdan, poniżej publikujemy jeden z mocniejszych jego fragmentów, w którym Małgosia oberwała w twarz.

Mocne! Radosław Majdan niechcący uderzył Małgorzatę Rozenek w „Iron Majdan”! Polała się krew [WIDEO]

To naprwdę się wydarzyło! Dorota Gardias skomentowała związek ojca jej dziecka z Edytą Herbuś! [WIDEO]

Półnaga Dorota Gardias w radosnym uniesieniu odśnieża swoją luksusową posesję! Ona jest gorąca jak wulkan!

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 1


Gość | 12 marca 2018, 11:05

No rzeczywiście!!!! Z każdego słowa przebija zazdrość!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×