Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

To naprwdę się wydarzyło! Dorota Gardias skomentowała związek ojca jej dziecka z Edytą Herbuś! [WIDEO]Dorota Gardias o związku Piotra Bukowieckiego i Edyty Herbuś

Miłość bywa przewrotna. Przekonała się o tym Dorota Gardias, była partnerka Piotra Bukowieckiego, z którym ma córeczkę Hanię. Razem tworzyli parę przez trzy lata. Po rozstaniu relacje Doroty i Piotra są poprawne, a wszystko ze względu na dobro dziecka.

Na początku roku tabloidy doniosły, że Piotr znalazł sobie nową miłość w show-biznesie. Od niedawna Bukowiecki spotyka się z Edytą Herbuś. Choć aktorka Klanu unika pytań o związek jak woda ognia, to czujni paparazzi i osoby z jej bliskiego otoczenia zdążyły już ujawnić, co łączy ją z byłym partnerem Gardias. Zresztą sama Herbuś na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z córką Gardias, które opatrzył hasztagiem „#macoszka”.

Co na to wszystko Dorota? Okazuje się, że nie jest zaskoczona doniesieniami kolorowej prasy, co więcej – pozytywnie komentuje nowy związek swojego eks z koleżanką z salonów, obok której miała okazję siedzieć podczas jednego z pokazów mody:

Wiem z mediów, że się spotykają. To jest nie moja sprawa. To jest związek Edyty Herbuś więc nie mam prawa do tego, aby to w jakikolwiek sposób komentować – powiedziała Gardias w rozmowie z naszą reporterką.

Co ciekawe, Edyta Herbuś zdradziła nam, że tegoroczne walentynki zamiast z ukochanym, spędzi w Lublinie, gdzie zagra dwa spektakle:

Walentynki spędzam na scenie grając spektakl, a mianowicie dwa. W Lublinie. Tak więc pozdrawiam wszystkich widzów z którymi spędzam Walentynki.

Cała rozmowa poniżej:

Edyta Herbuś ma romans z ojcem dziecka Doroty Gardias! To już poważna relacja!

Półnaga Dorota Gardias w radosnym uniesieniu odśnieża swoją luksusową posesję! Ona jest gorąca jak wulkan!

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]

Lubisz Edytę Herbuś?Komentarzy: 1


Gość | 11 lutego 2018, 09:10

Same Zydowki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×