Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Doskonałe urodziny Barbary Kurdej-Szatan! Najpierw niespodzianka od męża, a potem… „To było niesamowite” [WIDEO]Urodziny Barbary Kurdej-Szatan

Kilka dni temu jedna z najsympatyczniejszych polskich aktorek, gwiazda serialu M jak miłość i wielu komedii romantycznych, Barbara Kurdej-Szatan obchodziła swoje 32 urodziny.

Basia pomimo swojego młodego wieku, ma już na koncie mnóstwo sukcesów, a jej kalendarz wypełniony jest po brzegi. Już we wrześniu będziemy mogli ją oglądać w nowym serialu W rytmie serca emitowanym na Polsacie. W natłoku zajęć, aktorka prawie zapomniała o swoich urodzinach, które spędziła w pracy, na szczęście były osoby, które jej o nich przypomniały:

Urodziny spędziłam w pracy, świętowałam w pracy i miałam mnóstwo wspaniałych niespodzianek tego dnia. Ale również miałam wcześniej niespodziankę, bo ja mojemu mężowi zrobiłam w kwietniu niespodziankę na urodziny, a on mi teraz zrobił i zrobił i to dwa dni wcześniej, czego się kompletnie nie spodziewałam. Przyjechało mnóstwo moich przyjaciół i nawet moja siostra z Gdyni, więc to było niesamowite, tym bardziej, że nigdy nie miałam niespodzianki. Sama organizowałam, ale nigdy nie miałam swojej.

Barbara Kurdej-Szatan o pracy w The Voice of Poland i The Voice Kids

Kurdej-Szatan oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego i już jesteśmy ciekawi jak wypadnie w programie The Voice Kids w którym jest jedną z prowadzących. Gwiazda zdradziła nam, że towarzyszą jej zupełnie inne emocje, niż w The voice of Poland.

Zupełnie jest inaczej niż w The voice of Poland. Przez to, że są dzieci. One są tak szczere i tak urocze, że nie da się tych dzieciaczków skrzywdzić. Nawet jeżeli jurorzy się nie obrócą, bo nie mogą się na każdego obrócić, to są dla nich tak dobrzy, wychodzą do nich po ich występie, śpiewają z nimi, dają im jakieś pamiątki, przytulają, żeby każde dziecko mimo, że nie przechodzi dalej, pojechało do domu ze wspaniałymi wspomnieniami.

Czy wy również czekacie na pierwszy odcinek nowego show TVP?

Wiemy już dlaczego Barbara Kurdej-Szatan znika z M jak miłość! Mamy jej oficjalny komentarz [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan urodziny

Barbara Kurdej-Szatan urodziny

Barbara Kurdej-Szatan - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Barbara Kurdej-Szatan – konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Barbara Kurdej-Szatan - W rytmie serca, konferencja serialu

Barbara Kurdej-Szatan

Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×