Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Gwiazdy Instagrama walczą ze smogiem!Gwiazdy walczą ze smogiem – kampania społeczna Avivy

14 listopada Aviva wystartowała z programem społeczno-edukacyjnym „Wiem, czym oddycham”. Jego celem jest zwiększenie świadomości, jaki wpływ na zdrowie ma zanieczyszczone powietrze i jak mu przeciwdziałać. Najważniejszą częścią działań jest program społeczny, w ramach którego Aviva zwiększy o 300 liczbę zewnętrznych czujników firmy Airly monitorujących jakość powietrza w Polsce.

Od 14 listopada do 10 grudnia na stronie www.wiemczymoddycham.pl każdy może zgłosić miejsce, w którym ma zostać umieszczony zewnętrzny czujnik. Akcja skierowana jest do mieszkańców, którzy chcą wiedzieć, czym oddychają, a także przedszkoli, szkół, gmin, organizacji pozarządowych, wspólnoty i spółdzielni mieszkaniowych. Czujniki otrzyma 100 lokalizacji, które zgromadzą największą liczbą głosów w głosowaniu internetowym. Fundacja Aviva wskaże również kolejne 50 lokalizacji z puli zgłoszonych w konkursie, aby uzupełnić luki w sieci czujników na mapie Polski.

Aviva przygotowała specjalny spot do telewizji, internetu i kin:

Na stronie www.wiemczymoddycham.pl Aviva udostępnia także materiały edukacyjne i poradnikowe dotyczące smogu i praktycznych sposobów przeciwdziałania jego wpływowi na zdrowie. Firma zaprosiła też do współpracy ekspertów oraz influencerów, którzy będą promotorami akcji.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×