Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Polska księżna Kate znalazła polskiego księcia Williama! To dopiero zaskakujący wybór! [WIDEO]Polski książę William według Anny Lucińskiej

Anna Lucińska ma swoje pięć minut. Aktorka, po tym jak odeszła z TVP do TVN-u, dostała własny program w kobiecej stacji TVN Style – Zaskocz mnie!, a także jest jedną z uczestniczek programu Agent Gwiazdy 3. Internauci twierdzą, że to właśnie ona wciela się w postać czarnego charakteru, czyli tytułowego agenta. Lucińska znana jest w mediach także jako… polski sobowtór księżnej Kate, za którego uznano ją już dwa lata temu.

Takie ciało to skarb! Polska księżna Kate kusi na plaży nudystów!

W rozmowie z naszą reporterką Ania zdradziła, czy przyjęłaby propozycję zagrania roli Kate Middleton w filmie:

Jeżeli takie propozycje się posypią, oczywiście jak najbardziej zagrałabym księżną Kate. ale w moim wydaniu, czyli taka księżna Kate w wydaniu Ani Lucińskiej – wyznała nam Ania.

Skoro mamy księżną Kate, to czas wybrać polskiego księcia Williama. Kogo w tej roli widziałaby Ania?

Z Polskich aktorów to Michał Mikołajczak – odpowiedziała bez dłuższego zastanowienia.

Dobry wybór?

Książę William ma gest! Podarował księżnej Kate niezwykły prezent związany z księżną Dianą! Jego wartość to istne szaleństwo!

Oto cała rodzina królewska w filmie o księciu Harrym i Meghan Markle! George i Charlotte to chyba jakiś żart. Za to Diana bardzo podobna

Księżniczka Charlotte to lustrzane odbicie małej księżnej Diany! Porównajcie tylko te dwa zdjęciaKomentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×