Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Pierwszy wywiad z Anną Lewandowską na temat Klary! „Klarunia to mój mały boss” [WIDEO]

Ania Lewandowska i KlaraAnia Lewandowska i Klara


Anna Lewandowska stawia córkę na pierwszym miejscu

Uporządkowany świat Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego przewrócił się do góry nogami, gdy 4 maja na świat przyszła ich córeczka, Klara. Media oszalały na punkcie pociechy słynnej pary sportsmenów, a fani w mediach społecznościowych prześcigają się w komplementach – wszyscy uwielbiają dziewczynkę i cieszą się ze szczęścia Lewandowskich. A jak do takiego zainteresowania pociechą podchodzi trenerka? Pojawiła się na Balu TVN 2017 i w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że Klara jest dla niej absolutnym priorytetem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski imprezowali z Julią Roberts! „Wspaniały wieczór, wspaniałe spotkanie…”[ZDJĘCIA]

Klarunia, mój mały boss, który pozwolił mi dzisiaj wyjść, była cały czas ze mną. Staramy się podejść do tego naprawdę bardzo odpowiedzialnie. Przede wszystkim Klarcia jest dla nas najważniejsza teraz, sprawy zawodowe są, rzeczywiście wracam teraz do moich aktywności, natomiast Klara jest najważniejsza i pod nią teraz wszystko robię. Zaczynam teraz od września wiele projektów, ale tak jak mówię, córka jest teraz najważniejsza. Poświęcam się jej i macierzyństwu – wyjaśniła trenerka

Nie da się ukryć, że Anna, nawet zapracowana, nie odstępuje swojej pociechy nawet na krok. Klara była już z rodzicami na wakacjach, a kilka dni temu wyleciała razem z nimi do Werony. W takim tempie zwiedzi cały świat przed upływem roku, ale najważniejsze, że ma mamę na każde zawołanie.

Anna Lewandowska ćwiczy z małą Klarą! Pokazała hitowe zdjęcie z treningu!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą w Weronie

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą w Weronie

Anna Lewandowska w reklamie rajstop Calzedonia

Anna Lewandowska w reklamie rajstop Calzedonia

Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×