Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Anna Jurksztowicz powraca z NOWĄ płytą! Tylko nam o niej opowiedziała!

ania


Nowa płyta Anny Jurksztowicz

Szlachetne rysy twarzy, zgrabna sylwetka, piękne blond włosy, zniewalające spojrzenie, rozbrajający uśmiech. Do tego błyskotliwe poczucie humoru, wyjątkowa inteligencja, staranne muzyczne wykształcenie, wspaniałe wyczucie smaku oraz stylu, nietuzinkowa muzykalność i piękny anielski głos… To tylko niektóre cechy, które uczyniły z Anny Jurksztowicz jedną z najpiękniejszych polskich piosenkarek a zarazem kobietę niebanalną.

 

Największe triumfy sceniczne Jurksztowicz odnosiła na przełomie lat 80 i 90-tych. Budziła podziw zarówno w Polsce, jak i za granicą. Po urodzeniu córki Marysi i syna Radzimira piękna i zdolna artystka poświęciła się rodzinie. Anna Jurksztowicz po latach powróciła na scenę, nadal dużo koncertuje nieustannie zachwycając swoich fanów swoim wyglądem. Artystka obecnie pracuje nad swoją nową, wyjątkową płytą.

Radzimir Dębski zdradził jak mama przekręcała jego ksywkę! Zamiast „Jimek” mówiła na niego… [WIDEO]

 

 

 

Tylko dla nas opowiedziała o płycie

Specjalnie dla portalu Jastrzabpost Anna Jurksztowicz pierwszy raz opowiedziała o swoim najnowszym projekcie!

Główne osoby dramatu:

Grzesiek Stasiuk – producent muzyczny, pianista i aranżer. Osoba uniwersalna. Spędził 8 lat jako klawiszowiec w zespole Psychodancing u Maleńczuka i…przeżył. Obecnie pracuje m.in. z Jackiem Wójcickim. Oprócz muzyki łączy nas też miłość do dobrej kuchni.

 

Michał Zabłocki dyrektor działu liryki. Wybitny reżyser i poeta, syn legendy polskiego kina Aliny Janowskiej. Autor wszystkich tekstów. Chyba nie trzeba go przedstawiać, wystarczy rzucić hasło Grzegorz Turnau. To on napisał teksty do Cichosza, Naprawdę nie dzieje się nic, Między ciszą a ciszą – Najpiękniejsze piosenki Turnaua! Człowiek, który kiedy nie pisze, to na pewno prowadzi samochód (i myśli o pisaniu). Niektórzy twierdzą, że talent odziedziczył po swoich rodzicach chrzestnych Agnieszce Osieckiej i Zygmuncie Kałużyńskim.

 

Andrzej Bonarek prezes warsztatu kompozycji – kompozytor wszystkich piosenek na płycie. Kraków! A jak Kraków, to oczywiście Teatr Słowackiego, Łaźnia Nowa, obecnie szef muzyczny Małopolskiego Ogrodu Sztuk.

 

Jaka będzie nowa płyta

Nowa płyta Anny Jurksztowicz będzie tak jak artystka – bardzo kobieca!

Przede wszystkim bardzo kobieca. Zabłocki stworzył coś na wzór „concept albumu” – opowiedział historie skupione (a jakże!) wokół spraw damsko-męskich, składające się w jedną spójną całość. Tytuł płyty zdradza, że nie są to koniecznie historie szczęśliwe. Co mnie szczególnie uderzyło u Michała, to znajomość natury kobiecej. Groźny typ!
Gdyby był psychologiem, kobiety by waliły do niego drzwiami i oknami.

Płyta będzie taneczna?

Muzyka jest do słuchania, ciężko o niej mówić. Na starcie dostałam od producenta wykonawczego kompozycje w wersji minimalistycznej, zarys wizji całości oraz pierwsze pomysły Grzesia. A potem spędziliśmy długie godziny na słuchaniu przeróżnej muzyki i rozmowach. A w przerwach rozmawialiśmy i słuchaliśmy muzyki:-).
Kompozycje Andrzeja są tak bogate i plastyczne, że stwarzały wiele możliwości interpretacji. Szukaliśmy zatem takich, które dadzą najlepszą możliwość oddania treści tekstów Michała i – nie ukrywam – będą najlepsze dla mnie. Tak, że trochę chłopaków przeczołgałam:-)
Postawiliśmy sobie jeden warunek – każdy utwór będzie można zatańczyć w jakikolwiek bądź sposób. Ale proszę się nie martwić, Jurksztowicz nie „poszła w dens” :-). Mamy tam cały „katalog tańców inteligentnych”. Zresztą sami sobie zatańczycie!
Będzie różnorodnie: kolorowo i szaro, ulotnie i zalotnie, do śmiechu i do łez.
Ot, jak to w życiu kobiety! 🙂

Nowy album Anny Jurksztowicz ukaże się najprawdopodobniej już we wrześniu! Czekamy!

Co się stało z seksownym Bohunem? W życiu prywatnym aktor też jest niezłym kozakiem! Jego historia może szokować!

 

 

12-05-2014 Warszawa Premiera plyty Anny Jurksztowicz fot. P.B³aszczyk/ONS

Anny Jurksztowicz nagrywa nową płytę

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz

05-11-2016 Warszawa 17 lat Na dobre i na zle fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Anna Jurksztowicz nagrywa nowa płytę

14-12-2016 Warszawa Wigilia Gwiazd fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Anna Jurksztowicz nagrywa nowa płytę

 

Twoja ulubiona piosenka Anny Jurksztowicz to…Komentarzy: 3


Gość | 16 września 2017, 09:50

oczka malutkie,, twarz szeroka jak księżyc w pełni, sztuczne zęby – gdzie tu szlachetność?


Gość | 9 sierpnia 2017, 12:43

Widzę, że fani disco polo tu zaglądają i raczą wszystkich świeżo uwarzonym wywarem z buraka pastewnego 🙂


Gość | 8 sierpnia 2017, 21:43

Pani Ania piekna kobieta i pieknie spiewa. !


Dodaj komentarz
×