Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018
Treść przeznaczona dla dorosłych

HOT! Małgorzata Godlewska nie tylko pięknie wykonuje kolędy, ale też śpiewająco rozbiera się przed kamerami! Jej chyba nic nie krępuje!

Małgorzata Godlewska w Grze małżeńskiej


Małgorzata Godlewska nago w programie Gra małżeńska

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem siostry Godlewskie rewolucjonizowały polski internet. Wrzuciły do sieci nagrany przez siebie cover jednej ze świątecznych piosenek, a wieść o kontrowersyjnym filmiku rozeszła się bardzo szybko. Do dziś liczba wyświetleń pod wideo wynosi grubo ponad 1,5 miliona!

Pomysł ze śpiewaniem zaczął się od Małgorzaty Godlewskiej, która pewnego dnia opublikowała swoją wersję kolędy Jezu Malusieńki, która odbiła się szerokim echem. Małgorzata nie jest jednak debiutantką i pracę z kamerami ma opanowaną do perfekcji. Celebrytka już znacznie wcześniej próbowała swoich sił w telewizji. Okazuje się, że jakiś czas temu Godlewska wystąpiła w polsatowskim reality-show – Gra małżeńska.

Udział jednej z sióstr z Malborka w programie wzbudził w oczach widzów wielki niesmak. Małgorzata pozwoliła rozebrać się jednemu z uczestników i bez żadnych skrupułów pokazała niemal wszystko! Ponadto w reality-show nie zabrakło pocałunków z języczkiem i dwuznacznych gier słownych. Zdecydowanie nie był to odcinek dla niepełnoletnich widzów.

Przypomnijmy, że Gra małżeńska to program, w którym żony zachęcają swoich małżonków do flirtu z inną kobietą. Zaproszona do studia singielka spotyka się z każdym z trzech uczestników jednego odcinka i próbuje rozpalić w nich zmysły i pożądanie. Ale to nie koniec! Bowiem dwóch panów jest żonatych, a jeden jest kawalerem. Zadaniem singielki jest wskazanie tego wolnego. Gdy jej się to uda, wygrywa 1,5 tysiąca złotych!

Siostry Godlewskie idą jak burza! Właśnie wypuściły nowe nagranie! Tym razem to nie ich głos, a niesforna pierś Esmeraldy jest w centrum uwagi! [WIDEO]

Ale prezent! MTV pokaże świąteczny maraton z rozebraną Esmeraldą Godlewską! Tylko dla dorosłych

Internauci wzięli sprawę w swoje ręce i z fałszu Magdaleny Godlewskiej uczynili perełkę! W tej wersji „Jezus Malusieńki” brzmi jak światowy przebój [WIDEO]

Czy siostry Godlewskie zrobią karierę w show-biznesie?Komentarzy: 8


Gośćdk | 9 stycznia 2018, 21:54

Zalosne. Sam plastik.


Gość ddd | 5 stycznia 2018, 13:50

Wysokie big czoło


Gość | 31 grudnia 2017, 10:16

Zdzira


Gość | 31 grudnia 2017, 09:33

Wyrazy głębokiego współczucia


Gośćhahaa | 29 grudnia 2017, 23:48

ale kurfiszcze


Gość | 28 grudnia 2017, 14:06

@Zojka Nic nie straciłaś 😁 dwie tempe dzidy próbujące za wszelka cenę wybić się na czymkolwiek 😂😂😂😂


Gośćm | 28 grudnia 2017, 13:17

tak zachowuja sie, tylko dziwki wyrafinowane zdemoralizowane


Zojka | 28 grudnia 2017, 11:15

Ja przepraszam za moją niewiedzę ale kim są siostry Godlewskie ????


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×